
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2621480
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 13:01:03 | | SCORE | 926 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25E2 - SUB: 17AA-3AAF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.59 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 1072 MHz - max: 1538 MHz |
|---|
| max power | 38 W |
|---|
|