
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2621239
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 11:57:20 | | SCORE | 7513 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1002-E36 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 104 °C |
|---|
| core clock | min: 504 MHz - max: 2527 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|