
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2621217
FurMark (VK) Submitted by KJ on May 10, 2026 @ 11:51:57 | | SCORE | 13313 |
|---|
| FPS | 221 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900K @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5322 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2760 MHz - max: 2902 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP (284 W) |
|---|
|