
|
FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2621214
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 11:51:30 | | SCORE | 8339 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASRock RX 9070 XT Taichi OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5401 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 44 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 163 MHz - max: 2335 MHz |
|---|
| max power | 319 W |
|---|
|