
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2621141
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 11:30:18 | | SCORE | 2774 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 7600 Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 148C-2421 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 105 °C |
|---|
| core clock | min: 1417 MHz - max: 2364 MHz |
|---|
| max power | 165 W |
|---|
|