FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2621134
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 11:28:14 |
| SCORE | 2490 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1EC9-1A09 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 23 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 83 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1EC9-1A09 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 94 % |
|---|
| max core temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 1680 MHz - max: 2536 MHz |
|---|