
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2621107
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 11:20:02 | | SCORE | 4633 |
|---|
| FPS | 77 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2678 v3 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 1458-40AB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1778 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (130 W) |
|---|
|