
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2621091
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 11:13:28 | | SCORE | 6732 |
|---|
| FPS | 112 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1458-410B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|