FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2621046
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 10:57:55 |
| SCORE | 4444 |
|---|
| FPS | 73 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9955HX 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F18 - SUB: 1462-1482 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1508 MHz - max: 2572 MHz |
|---|
| max power | 139 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-1482 - REV: D8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 90 W |
|---|