
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2620957
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 10:25:38 | | SCORE | 5970 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1458-405B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1290 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (200 W) |
|---|
|