
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2620893
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 10:09:43 | | SCORE | 2256 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E465 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 85 MHz - max: 2564 MHz |
|---|
| max power | 234 W |
|---|
|