
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2620837
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 09:46:58 | | SCORE | 10120 |
|---|
| FPS | 168 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 7377-1501 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2632 MHz - max: 2812 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (164 W) |
|---|
|