
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2620816
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 09:38:20 | | SCORE | 27203 |
|---|
| FPS | 453 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 4090 AMP Extreme Airo 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 19DA-4675 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2580 MHz - max: 2730 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (456 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E26 - REV: CB |
|---|
|