
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2620759
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 09:13:16 | | SCORE | 1589 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 660 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.1.119 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3450 CPU @ 3.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 7 build 7601 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 660 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1183 - SUB: 1043-841E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 441.87 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 915 MHz - max: 980 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP |
|---|
|