
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2620678
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 08:41:54 | | SCORE | 15235 |
|---|
| FPS | 253 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 129 MHz - max: 2061 MHz |
|---|
| max power | 414 W |
|---|
|