FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2620658
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 08:38:10 |
| SCORE | 1866 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-3CF2 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6881 |
|---|
| max core usage | 23 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
| max power | 127 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3CF2 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1890 MHz - max: 2670 MHz |
|---|