
|
FurMark(x64) 2.8.1.0 - score ID: 2620456
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 07:09:15 | | SCORE | 2465 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 1043-8591 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1608 MHz - max: 1898 MHz |
|---|
| max power | 119 % TDP (214 W) |
|---|
|