
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2620423
FurMark (VK) Submitted by elemmaxt3 on May 10, 2026 @ 06:50:43 | | SCORE | 13222 |
|---|
| FPS | 219 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5070 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 19DA-1764 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2678 MHz |
|---|
| max power | 121 % TDP (279 W) |
|---|
|