FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2620398
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 06:38:10 |
| SCORE | 3285 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.271 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900K @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 3080 Ti Gaming Pro 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1569-2208 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 551.23 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1380 MHz - max: 1410 MHz |
|---|
| max power | 68 % TDP (239 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 750 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4C8A - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|