
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2620284
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 05:32:25 | | SCORE | 5839 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1B4C-153C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.08 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1320 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (206 W) |
|---|
|