FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2620146
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 04:20:19 |
| SCORE | 2541 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A2000 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11850H @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX A2000 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25B8 - SUB: 1028-A62 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 682 MHz - max: 1366 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A60 - SUB: 1028-A62 - REV: 1 |
|---|