
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2620100
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 03:51:05 | | SCORE | 8770 |
|---|
| FPS | 146 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2486 - SUB: 103C-88D4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1336 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (200 W) |
|---|
|