
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2619972
FurMark (VK) Submitted by GTX950M on May 10, 2026 @ 02:30:43 | | SCORE | 730 |
|---|
| FPS | 12 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 950M |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.175 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 950M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-139A - SUB: 103C-80A9 - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 472.19 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 994 MHz - max: 1125 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 530 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-191B - SUB: 103C-80A9 - REV: 6 |
|---|
|