
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619958
FurMark (VK) Submitted by FreshWilly on May 10, 2026 @ 02:20:32 | | SCORE | 25298 |
|---|
| FPS | 420 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9850X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5080 TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89D7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2760 MHz - max: 2970 MHz |
|---|
| max power | 128 % TDP (456 W) |
|---|
|