
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619878
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 01:45:56 | | SCORE | 1387 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E89 - SUB: 1043-8732 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (172 W) |
|---|
| GPU1 | MuMu Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1F2DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|