
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2619873
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 01:45:10 | | SCORE | 3214 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-475D - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 167 MHz - max: 2500 MHz |
|---|
| max power | 258 W |
|---|
|