
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619553
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 23:12:57 | | SCORE | 1753 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1930 MHz |
|---|
| max power | 242 W |
|---|
|