
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619522
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 23:02:39 | | SCORE | 8001 |
|---|
| FPS | 133 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 V2 @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E410 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 23 MHz - max: 1873 MHz |
|---|
| max power | 224 W |
|---|
|