FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619430
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 22:26:52 |
| SCORE | 5158 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 148C-2398 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 131 MHz - max: 1724 MHz |
|---|
| max power | 222 W |
|---|
| GPU1 | SQExtFramebufferUmode Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 22E0B-FFFB - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|