FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619386
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 22:14:47 |
| SCORE | 8175 |
|---|
| FPS | 136 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.36 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 93 MHz - max: 2166 MHz |
|---|
| max power | 405 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 67 W |
|---|