
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619302
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 21:48:39 | | SCORE | 14784 |
|---|
| FPS | 245 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5070 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2332 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (300 W) |
|---|
|