
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619241
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 21:32:44 | | SCORE | 4924 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.236 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2191 - SUB: 10DE-0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 531.41 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1606 MHz |
|---|
| max power | 61 W |
|---|
|