
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619209
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 21:21:17 | | SCORE | 9313 |
|---|
| FPS | 152 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1458-2327 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 14 MHz - max: 2024 MHz |
|---|
| max power | 215 W |
|---|
|