
|
FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2619145
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 21:03:31 | | SCORE | 12155 |
|---|
| FPS | 202 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89E6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2272 MHz - max: 2632 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (251 W) |
|---|
|