
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2619018
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 20:23:52 | | SCORE | 1569 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 760 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.175 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2676 v3 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 760 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1187 - SUB: 1458-3643 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 475.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1033 MHz - max: 1072 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|
|