FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618786
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 19:19:04 |
| SCORE | 1168 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1043-11DC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1028 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 73 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1043-11DC - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 23 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 400 MHz |
|---|