
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618738
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 19:03:21 | | SCORE | 1980 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3330 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-2314 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 27 MHz - max: 1701 MHz |
|---|
| max power | 173 W |
|---|
|