
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618715
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 18:53:16 | | SCORE | 1425 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE Aorus RTX 2070 Super |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 1458-3FF6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (260 W) |
|---|
|