
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618701
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 18:50:20 | | SCORE | 3099 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 1462-C726 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (250 W) |
|---|
|