
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2618695
FurMark (VK) Submitted by kodie on May 9, 2026 @ 18:47:54 | | SCORE | 8061 |
|---|
| FPS | 133 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1458-377A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1392 MHz - max: 1519 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (252 W) |
|---|
|