
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618656
FurMark (VK) Submitted by Lic71 on May 9, 2026 @ 18:39:36 | | SCORE | 16033 |
|---|
| FPS | 266 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7905 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 1830 MHz - max: 2480 MHz |
|---|
| max power | 404 W |
|---|
|