
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2618632
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 18:34:52 | | SCORE | 2310 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11600KF @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1458-3FF1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (168 W) |
|---|
|