
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2618605
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 18:28:14 | | SCORE | 2064 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA P104-100 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA P104-100 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B87 - SUB: 10DE-1237 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1608 MHz - max: 1848 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (193 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-162 - SUB: 8086-2010 - REV: 9 |
|---|
|