
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2618430
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 17:38:26 | | SCORE | 1492 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 980 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-8350K CPU @ 4.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 980 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-17C8 - SUB: 3842-3997 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1152 MHz - max: 1165 MHz |
|---|
| max power | 89 % TDP (267 W) |
|---|
|