
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2618318
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 17:08:06 | | SCORE | 2233 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 1600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 1458-3730 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1633 MHz - max: 1760 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (190 W) |
|---|
|