FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618254
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 16:51:30 |
| SCORE | 8687 |
|---|
| FPS | 144 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1458-2429 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 289 MHz - max: 2589 MHz |
|---|
| max power | 197 W |
|---|
| GPU1 | LuminonCore IDDCX Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 112D559-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|