
|
FurMark(x64) 2.8.1.0 - score ID: 2618227
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 16:42:53 | | SCORE | 11565 |
|---|
| FPS | 191 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2698 v3 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-4181 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2918 MHz - max: 3166 MHz |
|---|
| max power | 118 % TDP (350 W) |
|---|
|