
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2618210
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 16:37:01 | | SCORE | 6595 |
|---|
| FPS | 109 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5060 Solo |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 19DA-1780 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2198 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (145 W) |
|---|
|