
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618180
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 16:29:53 | | SCORE | 21286 |
|---|
| FPS | 355 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 4080 Suprim X 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1462-5110 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1950 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (321 W) |
|---|
|