
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618089
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 16:09:50 | | SCORE | 2306 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1230 v3 @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 10DE-13A3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (171 W) |
|---|
|